Menu
Hakkımızda
Hakkımızda

AVS Saraciye Tekstil Konfeksiyon Dış. Tic. Ltd. Şti.,  1998 yılında kurulmuş olup;  öncelikle Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Teşkilatı ve diğer kamu ve özel kuruluşların her türlü giyim kuşam ve teçhizat malzemelerinin üretim ve tedariğini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra; Balkan ülkeleri, Ortadoğu ve Afrika ülkeleri ile Türki Cumhuriyetlerin Silahlı Kuvvetleri,  Emniyet Teşkilatları ve diğer kurum kuruluşlarının giyim, kuşam, teçhizatı ile her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca NATO-NSPA-UNICEF ihalelerine de iştirak etmektedir.

Günümüz dünyasındaki ekonomik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve savunma sanayii alanında meydana gelen değişimleri doğru analiz ederek gerekli atılımları başarıyla gerçekleştirmektedir.

AVS; Balistik Koruyucu Yelek ve Başlık gibi ürünleri de yelpazesine dahil ederek, savunma sanayiinde saygın ve önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.

AVS Saraciye Tekstil Konfeksiyon Dış. Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan günümüze kadar geçen süreçte tüm teknolojik yenilikleri takip ederek global ihtiyaçlar doğrultusunda hareket etmiş,  Fabrikamız bünyesinde bulunan kalifiye işçiler, seçkin idari personel ve modern üretim makineleri ile gerek iç gerekse dış pazarda Uluslararası Kalite Standartları çerçevesinde üstün hizmet anlayışı ve en üst düzeyde kalite bilinciyle “AVS” markası adı altında faaliyetlerini sürdürmüştür.

AVS Saraciye Tekstil Konfeksiyon Dış. Tic. Ltd. Şti. savunma sanayi alanında her yıl düzenlenen yurt içi ve yurt dışı uluslararası fuarlara da katılım sağlayarak,  sektörün ihtiyacı olan ürünleri, alanının lider firmaları ile yapılan distribütörlük anlaşmaları çerçevesinde tedarik ederek; gece görüş/kızıl ötesi ve termal görüş sistemleri, gözetleme ve lazerli mesafe ölçme dürbünleri ile stabilize dürbünler ve çeşitli mühimmatlar ile en son teknolojik ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.